logo    AMÁTA  www.amata.cz  Pro děti malé, velké, školáky i dospěláky 

POŠTOVNÉ

za nákup 0 - 2000,- Kč vč. DPH - základní poštovné

2001 - 3000,-Kč vč. DPH - poloviční poštovné

nad 3000,-Kč vč. DPH - poštovné ZDARMA

 

Pro malé balíčky (do 500g, max rozměry 55x35x5cm), Vám nabídneme snížené poštovné 48,-Kč (odeslání ČP jako doporučené psaní)

 

BALÍKOVNA

Nově je možné využít cenově výhodnější poštovné - Česká pošta Balíkovna. Zde si můžete vybrat pobočku, jejíž PSČ poté uvedete v poznámce na konci objednávkového formuláře.

 

AMÁTA - Spřátelené weby

Autoškola Kubíček

Šperky a piercingy

Škoda 1203

 

 artikul.cz, vyhledávač zboží a služeb zdarma


Školní batohy a aktovky / Emipo - od 1. třídy

Společnost EMIPO, s.r.o. Mikulov je soukromou rodinnou firmou založenou v roce 1992, která se v průběhu předchozích let vypracovala na největšího výrobce školní galanterie v České republice. Vyrábí ucelenou modelovou řadu kvalitních školních aktovek, penálů, školních batohů, pouzder, sáčků na cvičky a etuí zejména pro prvňáčky a první stupeň základních škol. Tento sortiment vhodně doplňuje zakázkovou výrobou sportovních pytlů, dívčích kabelek, spisových desek, pouzder na lékovky a pod. Kupujte české výrobky s prodlouženou zárukou!

 

Školní aktovka je určena pro žáky 1. stupně ZŠ a kopíruje současné módní trendy na trhu. Hlavním, avšak nejdůležitějším rozdílem proti studentskému batohu je v tom, že si uvnitř zachovává nadále pevnou konstrukci a tak zásadním způsobem nejen usnadňuje manipulaci s učebními pomůckami, ale také při jejich přepravě zvyšuje komfort nošení. K tomu přispívají i anatomicky tvarovaná záda spolu s tvarovanými nosnými řemeny. Klopnu zdobí celoplošný obrázek. Další informace najdete v detailním popisu výrobku.

Řadit podle 
Výrobce 

Školní aktovka EMIPO Klasa Sova

Naše cena 1 189 KčŠkolní aktovka EMIPO Klasa Galaxy

Naše cena 1 189 KčŠkolní aktovka EMIPO Klasa Dream

Naše cena 1 189 KčŠkolní aktovka EMIPO Klasa Cross

Naše cena 1 189 KčŠkolní aktovka EMIPO Klasa Hockey

Naše cena 1 189 KčŠkolní batoh EMIPO Classic - Sova

Naše cena 1 229 Kč

Školní batoh EMIPO Anatomic - SOS

Naše cena 1 275 KčOTA1Z